• Divider
 • Kuře Mango Habanero
 • Kaštanové latte

Chopte se šance!

Chopte se šance a přidejte se ke světové jedničce mezi franšízami!*brochure pic

Značka SUBWAY® Vám nabízí jedinečnou franšízovou příležitost. Poskytne Vám nástroje i vědomosti, díky kterým budete schopni vést vlastní restauraci.

Franšízový systém SUBWAY® je světově uznávaným lídrem v:

 • počtu restaurací - již je otevřeno téměř 42.000 restaurací ve 106 zemích
 • širokém výběru skvěle chutnajícího jídla
 • jednoduchosti provozu
 • silném systému podpory pro franšízanty
 • udržování nízkých nákladů


Celosvětově téměř 70% nových franšíz si pořizjí již stávající provozovatelé restaurací. Toto číslo vypovídá, jak jsou majitelé restaurací spokojeni.

* SUBWAY® má největší počet poboček ze všech restaurací rychlého občerstvení (leden 2014)
Zažádejte si o informační brožuru!

Proč si vybrat franšízu SUBWAY®

Od roku 1965, kdy Fred DeLuca otevřel svůj první obchod se sendviči v Connecticutu v USA, se značka SUBWAY® rozrostla do multi-miliardového podnikání s téměř 42.000 restauracemi po celém světě.
Síť SUBWAY® má ambiciózní plán, aby se i v České republice, tak jako již v mnoha zemích světa, stala řetězcem rychlého občerstvení s nejvyšším počtem restaurací. Proto aktivně hledáme nové franšízanty, kteří se chtějí stát součástí našeho úspěšného příběhu...

V průběhu mnoha let provozu, řetězec vypiloval a vyvinul svůj franšízový systém tak, že je účinný a efektivní, což stále znovu a znovu dokazuje po celém světě.

 

Staňte se součástí úspěšné značky

Pokud byste chtěli začít podnikat a chcete se dozvědět více o tom, jak se stát franšízantem značky SUBWAY ®, postupujte podle pěti kroků níže a požádejte si o informační brožuru.
Zažádejte si o informační brožuru!

Pět kroků k tomu stát se franšízantem

Pět kroků k tomu stát se franšízantem SUBWAY®

PRVNÍ KROK - Průzkum

Za prvé, prozkoumejte trh franšízových příležitostí v České republice a zhodnoťte možnosti, které máte k dispozici. Navštivte specializované webové stránky franšízových sdružení (např. franchising.cz).
Důkladně si pročtěte naše české i mezinárodní webové stránky a požádejte nás o zaslání informační brožury o franšíze SUBWAY®.


DRUHÝ KROK – Přihlašte se

Nasbírali jste informace o franšíze a také z naší brožury? Rozhodli jste se získat podrobnější informace o otevření vlastní restaurace SUBWAY®? Nyní je třeba vyplnit formulář "žádost o dodatečné informace", který Vám zašleme spolu s informační brožurou.

Z vyplnění formuláře žádosti Vám neplyne žádná povinnost ke koupi franšízy. Po obdržení kompletně vyplněné přihlášky vám poskytneme další informace, které budete potřebovat pro vytvoření Vašeho byznysplánu.

Následně Vám dodáme ke kontrole všechny licenční dokumenty.

KROK TŘETÍ - Zkoumejte

Promluvte si s stávajícími vlastníky restaurací SUBWAY®, abyste se dozvěděli více o značce. Zeptejte se jich, proč si vybrali franšízu SUBWAY®, jak dlouho jsou franšízanty, kolik prodejen mají, a jak se jim daří. Navštivte prodejny, ochutnejte naše produkty a představujte si, jaké by to bylo připojit se k týmu SUBWAY®.

Po schválení Vašeho byznysplánu a po sladění Vašich a našich představ Vašeho působení v systému SUBWAY® Vám schválíme možnost zakoupení licence.

KROK ČTVRTÝ - Projděte si důkladně dokumenty

Přečtěte si licenční dokumenty s finančním poradcem a právníkem. Prodiskutujte své finanční možnosti s Vaším bankovním poradcem.

KROK PÁTÝ - Připojte se k franšíze SUBWAY®

Je to takto jednoduché! Jakmile jste dokončili své průzkumy a byznysplán, a budete od nás mít souhlas ke koupi licence SUBWAY ®, neváhejte. Venku na Vás čeká spousta příležitostí.
Zažádejte si o informační brožuru!

Jaké dovednosti potřebuji?

Franchising obecně je práce na osvědčeném systému a pro udržení konzistence značky je naprosto nezbytné, abyste dodržovali stanovená omezení, pracovní postupy a procesy. Tedy to, kvůli čemu nás naši zákazníci navštěvují!
Nicméně vždy bude existovat prostor pro to, abyste mohli některé procesy vylepšit a přizpůsobit tak, abyste se stali hrdými provozovateli úspěšné restaurace.
Téměř samostatnou kapitolou je lokální marketing Vaší restaurace; v této oblasti dokonce předpokládáme Vaši invenci a Vaši snahu o co nejefektivnější oslovení potenciálních zákazníků v okolí Vaší restaurace.

Jaké jsou klíčové vlastnosti úspěšného franšízanta?

 • Má zájem o značku SUBWAY ® - s dobrou znalostí místního trhu
 • Má schopnost motivovat spolupracovníky
 • Vlastní obchodní prozíravost a povědomí
 • Je organizovaný
 • Má manažerské dovednosti
 • Umí jasně formulovat cíle
 • Je společenský a za všech okolností orientovaný na zákazníka
 • Dobře naslouchá
 • Má profesionální vzhled a vystupování
 • Otevřený radám a vedení od zkušenějších

Klíčové vlastnosti se odvíjí od schopnosti přijmout radu a vedení od ostatních. Franšíza SUBWAY® nabízí plnou podporu a školení jak na začátku vztahu, tak i průběžně.
Většina z franšízantů pravděpodobně čelila v minulosti podobným výzvám a naslouchání těmto minulým zkušenostem minimalizuje Vaši nejistotu a může nás rychleji posunout dále.
Zažádejte si o informační brožuru!

 • Divider
­